Borykasz się z wadą wzroku? Odwiedź klinikę okulistyczną

Borykasz się z wadą wzroku? Odwiedź klinikę okulistyczną

Korekcja wzroku Kraków - uzupełnij swoje wiadomości!

Dobry wzrok to gwarancja wysokiego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się kłopotliwych i częstokroć groźnych dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien zgłosić się na zabieg korekcjiwad wzroku?

Korekta wzroku – metoda nieinwazyjna i bezpieczna

Do niedawna korekcja wzroku ograniczała się do noszenia okularów albo soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednakże nowoczesne techniki korekty umożliwiające leczenie jaskry, nadwzroczności, starczowzroczności, a także wielu innych schorzeń. Niesłychanie popularna jest laserowa operacja wzroku wyróżniająca się ogromną efektywnością. Laserowa korekta wzroku jest mało inwazyjna i bezpieczna, a pacjent prędko wraca do normalnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie zatrudniona jest biegła załoga lekarzy, specjalizujących się w nowoczesnych sposobach leczenia. Wprawny optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować odpowiednią metodę leczenia i wyeliminować wadę wzroku. Lekarze pracujący w klinice okulistycznej dysponują najnowszymi urządzeniami diagnostycznymi, zatem są w stanie wykryć nawet najrzadsze choroby oczu.

Czym ponadto zajmuje się klinika okulistyczna?

Kliniki okulistyczne podejmują się również terapią innych schorzeń, np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Nowoczesne metody jego leczenia polegają między innymi na modelowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Prócz tego okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest procedurą niezbędną w wykrywaniu jaskry, zapalenia gałki ocznej oraz innych niebezpiecznych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to nieodzowne przed zabiegami laserowymi, na przykład operacją zaćmy. Korekcja wad wzroku to rzecz jasna nie wszystko – lekarze okuliści zajmują się także innymi przypadkami, jak np. ciałami obcymi w oku lub pozbyciem się kaszaków.

Siedziba firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]

Zdrowie